| smaranta a întrebat:

Ce ziceti, cum e mai bine in momentul de fata sa-ti tii economiile, in lei sau euro?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Pe termen scurt in lei, pe termen lung in euro si neaparat la banca. Daca esti interesata strict de eliminarea riscului, atunci jumi-juma.

4 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Mai bine ii investesti in terenuri sau case ca acum sunt preturile mai mici si sigur o sa creasca din nou.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Euro are o mai mare stabilitate. Vremurile nu se anunta tocmai in rozlaughing

| petronela_4784 a răspuns:

In lei e dobanda mai mare decat in euro... dar tinand cont in ziua de azi multe sunt estimate in euro.eu te sfatuiesc in euro...eu ii am in euro.si daca ai o suna mare poti chiar sa iti negociezi dobanda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In euro... leu, se devalorizeaza.