Întrebare recomandată | PopescuIon101 a întrebat:

Cei care folosesc Patreon care credeți că este cea mai avantajoasă variantă pentru scoaterea banilor? PayPal sau Payoneer? Voi ce folosiți și care credeți ca are cele mai mici taxe pentru astfel de transferuri?

2 răspunsuri:
| laeimbrea a răspuns:

Eu cred ca Paypal este cea mai bună soluție.

| PopescuIon101 explică (pentru laeimbrea):

Poți să-mi spui si de ce, te rog? Am auzit ca PayPal are rate de conversie foarte mari, dar incă o dată spun ca eu nu l-am folosit si nu stiu exact ce comisioane au, am citit lista lor cu comisioane, dar practica va fi alta.