| PDM2000 a întrebat:

Cine doreste sa isi deschida o afarcere in care poate lucra de acasa?

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ce fel de afacere in care se poate lucra de acasa?

| PDM2000 explică (pentru untu):

Afacerea consta intr-o firma de cosmetice ORIFLAME in spatele catalogului cu produse consta o afacere care contine un sistem MLM ( magazin multifunctional) in care castigi bani cati vrei

| untu a răspuns (pentru PDM2000):

E cam greu, dar trebuie sa controlezi marfurile de calitate si sa vezi datele expirarii produselor de cosmetice pentru a nu crea alergii si mai ales ca vin controale!

| KenNine a răspuns:

Eu.Intr-un birou care nimeni nu are acces sau doar cu aprobarea mea.