| casy99 a întrebat:

Am o chestie, imi doresc foarte mult un lucru, iar dupa ce il primesc (un PS3) ma joc pe el putin si ma plictisesc, apoi nu il mai folosesc deloc. Urasc asta! Cum credeti ca as putea sa scap de ea? Dau funda!;-)

Răspuns Câştigător
| Petcu_Iulyan_1998 a răspuns:

De acest lucru nasol (care mi se intampla si mie) nu prea poti scapa, dar poti incerca punandu-ti muzica in timp ce te joci, dar cel mai bun lucru pe care poti sa il faci este sa cumperi jocuri noi pentru ps3 happy Alte variante nu prea exista...