| anonim555344 a întrebat:

Cum as putea sa ma imbogatesc peste noapte

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa imi spui si mie daca afli.

18 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

La loto

Răspuns utilizator avertizat
| Siracuzia a răspuns:

Jefuieşti o bancă.Ce întrebare....nici în vis!

| frikk a răspuns:

Cu norocwinking daca ai noroc te imbogatesti si-n 3minbig grin(dar ma indoiesc ca ar exista asa noroc MARE)

| PanaceuUniversal a răspuns:

Ai putea sa inveti, sa faci putina scoala, o facultate de economie de exemplu, apoi sa tragi tare sa ajungi broker la o bursa, sa prinzi un investitor care sa iti puna 1 milion de dolari in mana, cumperi un set de actiuni seara, iar dimineata cand le vinzi faci 2 milioane de dolari in plus. Investitorul o sa iti dea tie unul iar el el ia pe celelalte doua.
Si uite asa ai devenit bogat peste noapte!

| anonim555344 explică (pentru PanaceuUniversal):

Ma cac in ea de scoala ca eu i-am dat foc dar na ars

| PanaceuUniversal a răspuns (pentru anonim555344):

Ai auzit vreodata de specia aia de om preistoric "Homo Retardatus"?

| anonim555344 explică (pentru PanaceuUniversal):

Tu esti cea mai unicata specie pune fudu pe centura bucurestiului si stai la produs

| claudiu89 a răspuns:

Strange-ti toti banii si du-te la ruleta laughing

| ana233 a răspuns:

Sa te imbogatesti peste noapte nu poti! Daca vrei sa ai multi bani trebuie sa ai un serviciu pe masura si sa muncesti foarte mult!

| Valentyn22 a răspuns:

Speli geamurile la masini in intersectielaughing

| pinkqueen98 a răspuns:

Esti normal/a la cap?laughing..Mai oameni buni TPU este pentru intrebari normale nu de oameni bolnavi psihici.>!

| anonim555344 explică (pentru pinkqueen98):

Ba eu sunt nenormal deci da ca atu esti normal zi cum sa fac bani multi nu 5 milioane pe luna

| AlexandruMurzin a răspuns:

Scuza-mi expresia, dar ca sa reusesti asa ceva chiar trebuie sa "pui c*ru' la bataie"!

| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

Prin Magiehee hee

| AdyP20 a răspuns:

Poti incerca o schema ponzi big grin

| Ptcc a răspuns:

Incearca asta:
http://www.wix.com/ptc_p6/2
Nu e chiar peste noapte dar merge.