| perceive a întrebat:

ae sunt cls. a 7-a si vreau sa devin reprezentant metropolitan, cu o colega! suntem sigura ca ne putem descurca! vreau sa devin reprezentant! credeti ca e bine?

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

E foarte bine. Puteti obtine castiguri mari fara prea mare efort. Preturile produselor sunt accesibile. Daca aveti nevoie de un cod de reprezentant il puteti folosi pe acesta: RArPd10p

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca voua va place, trebuie sa fie bine daca zici ca o sa va descurca happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca tu zici dar trebuie sa cunosti multa lume ca sa poti sa faci comenzi pentru ca daca nu ai prea ai la cine sa prezinti catalogul dar cred ca o sa fie bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar o idee foarte buna. Faceti si voi un ban in plus si deveniti mai independente. Daca aveti nevoie de indrumare, puteti sa imi dati un mail la mada_metropolitan@yahoo.com si daca mai vreti un cod de reprezentant: NIuzNKzD sper sa va ajute.

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Eu cred ca da este foarte bine.Castigi niste bani usor(astfel numai trebuie sa te milogesti de parinti), nu cred ca varsta conteaza. Daca voi credeti ca va puteti descurca de ce nu? Deja ai fost ajutata de anka cu un cod.Mult succes in continuare.happy

| krystynne a răspuns:

Daca voi vreti puteti deveni reprezentante.Doar sa nu va luati teapa.In rest nu vad ce problema ar fiwinking