| MihaiChirac a întrebat:

Cum pot pune bani cash în PayPal?

Ps: Sunt Din Galati

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ori vrei cash, ori vrei in PayPal? Tu ai habar de ce vorbesti?
Putin ne pasa daca esti din Galati, daca vrei bani, angajeaza-te!

| Wr3nch a răspuns:

Nu se pun cash in paypal prietene. Se pun in contul bancar si de acolo ii transferi in paypal.

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Pentru a adauga bani in contul tau de Paypal ai nevoie de un card bancar, de pe care introduci banii in contul tau de paypal.

| Werrich a răspuns:

Ce zici boss, te-ai facut miliardar din chestionare platite?