| mariatzlovemusic a întrebat:

Cum sa faci bani usor daca ai sub 16 ani?

Răspuns Câştigător
| Baldovin_Antonio_1999 a răspuns:

Joci la pariuri...acum trebuie sa gasesti si o casa de pariuri inde sa nu fi dat afara...iti recomand public bet sau casa pariurilor(astia mai lasa minori)Dar ATENTIE, bagi cate 3 meciuri sigure cu cate 2lei/bilet in fiecare zi, si in functie de cota iesi in castig c 3-4-5 lei/zi! Daca te arunci din prima la cate 10-20 de meciuri odata te scoate un singur meci si ai pierdut banii! Eu sper sa te apuci de pariuri!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceri la parinti, ca daca ar fi asa de usor de facut banii am fi toti bogati

| anonimspecial a răspuns:

Cum iti trimit banii?

| ZEU93 a răspuns (pentru anonimspecial):

Eu i-am retras prin transfer bancar, si au venit in 4-5 zile

| Misfits a răspuns:

Banii NU se fac usor, Punct.

| Marian221 a răspuns:

Https://gamekit.com/? reflink=0746-118388498