| bleakk a întrebat:

Daca mi-am facut card la o banca (Raiffeissen) acum aproximativ 1 ani pentru a primi de la liceu bursele/banii de pe abonamente in timp se retrag bani de pe el (comision) ceva? Platesc ceva?

3 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

Da comision de intretinere a contului si comision de retragere a banilor plus comision de interogare a soldului la unele banci

| bleakk explică (pentru Pardelian):

Cum adica " comision de retragere a banilor"? De cate ori scot bani imi ia comision lunar/anual?

| Pardelian a răspuns (pentru bleakk):

Nu daca intr-o luna scoti de 7 ori bani platesti de 7 ori comisionul de retragere care e in functie de suma retrasa