| eduard10 a întrebat:

DAU FUNDA! Cat consuma o centrala cu peleti pe zi? La o casa de 6 camere izolata.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Adica toata ziua sa mearga centrala?
Sau sa si mai se opresca?
Poate sa te coste foarte mult deorece daca daca ai in fiecare camera.
In jur de 50-100.

| Deta_Alex_1995 a răspuns:

Comercializăm sobe, șeminee pe lemne și peleți, din gama Moretti Design Italia. Pentru mai multe detalii contactați-ne la numărul de telefon 0746342435 sau lăsati un mesaj pe pagina noastră de Facebook https://www.facebook.com/moretticaminiro/
pentru a vedea produsele intrați pe site-ul nostru : www.moretticamini.ro
avem garanție 5 ani, produse de înalta calitate fabricate în totalitate în Italia, aprindere automată, control al siguranței, si pana la 6000 de lei înapoi cu programul casa verde.