| Tomitza_1431 a întrebat:

Deci nu prea stiu aproape nimic! Exista vreo metoda prin care sa faci ceva site si sa postezi reclames si sa primesti bani si daca dacum sitrebuie sa investesti ceva? Dau fundita:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un curs de cateva luni de operator-programator sau de ce e legat proiectul tau, asta ar fi prima investitie: plata cursului
succes

1 răspuns:
| judgement a răspuns:

In primul rand trebuie sa inveti sa scrii si sa vorbesti romaneste, inseamna investitie monetara in manualele de clasele I-IV, in al doilea rand ai nevoie de cunostinte in html, ceea ce nu cred ca ai...

nu toti care intra pe messenger, sau pe internet pot sa faca bani din asta, pentru ca iti ia foarte mult timp, ai nevoie de o imaginatie bogata (sa scoti ceva ce nu exista pe net la ora actuala - slabe sanse), ai nevoie de un site vechi si foarte vizitat (trafic mare).

asa ca Tomitza, mai bine invata si cauta un job stabilwinking