| acio a întrebat:

Despre afaceri care sunt de preferat acum in RO?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Marius_Spataru_1985 a răspuns:

Depinde ce varsta ai, sunt bune afacerile cu fonduri europene mai ales, ca a inceput a doua etapa intre 2014-2018. de regula afacerile informatice sau cele agricole au prosperat si in perioada crizei. acum trebuie sa iti propui si un buget... daca vrei sa incepi ceva putem discuta poate iti dau vreun sfat...

| GeorgescuD a răspuns:

O afacere de viitor: CATINA
Detalii poti gasi aici http://ideiafacere.wordpress.com/......de-catina/

Ar mai fi si salcia energetica, dar ca sa castigi bani cu adevarat din salcia energetica trebuie sa investesti peste 500.000 Euro