| Roxette909 a întrebat:

Doar angajați sau pricepuți REVOLUT!
Bună ziua, am de primit niste bani de la o instituție financiara din Danemarca, fiindcă soțul meu deține un cont Revolut am pus iban-ul lui și numele lui, dar cei de acolo au trimis banii în contul lui cu iban-ul lui dar cu numele meu! Cei de la revolut au spus ca nu pot sa garanteze ca vor intra sau nu și au cerut mai multe detalii, pe care le-am și oferit. Transferul a fost făcut Luni 18.09 spre amiaza. Îmi puteți spune dacă numele beneficiarului are o relevanta asa de mare în acest caz pentru revolut?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Transferul pentru Revolut este un transfer international si poate fi refuzat, deoarece numarul contului bancar nu corespunde cu numele contului bancar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă și cei de la revolut ți ai zis că nu pot garanta înseamnă că e foarte important.

Răspuns utilizator avertizat