| DrVenerius a întrebat:

Doresc sa imi fac buletin nou pe Bucuresti (luare in spatiu). Am deja buletin pe Bucuresti dar expira si nu il pot reiinoii pe vechea mea adresa. Unde gasesc pe cineva care sa ma accepte in spatiu? Cu titlu informativ, n-as vrea să coste mai mult de 100E. Sunt nascut in Bucuresti, tanar, anagajat la o multinationala, fara cazier etc.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Da' parinti/unchi/etc n-ai, daca tot zici ca esti nascut in Bucuresti?