| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva din Rădăuți care ar putea sa imi spuna care este pretul unei garsoniere/ apartament cu 1 camera, in cazul inchirierii?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Pelicane, s-a strecurat o mica eroare. Soacra-mea plateste 450 lei chirie, am intrebat-o acum pe nevasta-mea, dar eu ii dau 400 lei pe luna si am crezut ca ii dau jumatate din chirie. Scuze. Deci, 450 lei chirie garsoniera.

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Cunosc pe cineva care plateste chirie la o garsoniera in Radauti, da 800 lei pe luna.

| anonim_4396 explică (pentru minrest):

Multumesc tare mult pentru informatie!

| anonim_4396 explică (pentru minrest):

Nu este nicio problema. Iti multumesc tare mult pentru raspuns. Multumesc mult inca o data!

| anonim_4396 explică (pentru minrest):

Iti multumesc tare mult pentru informatii!

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

Pelicane, s-a strecurat o mica eroare. Soacra-mea plateste 450 lei chirie, am intrebat-o acum pe nevasta-mea, dar eu ii dau 400 lei pe luna si am crezut ca ii dau jumatate din chirie. Scuze. Deci, 450 lei chirie garsoniera.