| CristianAlin25 a întrebat:

Este vreo diferență între extrasul de cont de la deschiderea contului și un extras de cont lunar? Dacă da, care? Și cum arată fiecare

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista diferente!

Extrasul de cont de la deschiderea contului are absolut toate tranzactiile de cand ai deschis contul bancar si daca ai deschis contul acum 2 ani, atunci contine toate tranzactiile de intrari si cheltuieli bancare, facute in ultimii 2 ani, pana la data actuala.

Extrasul de cont lunar se elibereaza in fiecare luna si contine o lista doar tranzactiile din luna respectiva.

| mi25 a răspuns:

NU!