| LonelyGuy07 a întrebat:

Exclusiv pentru jucatorii de jocuri de noroc intrebarea, in special pariuri sportive. Acum cu noua lege legata de impozit in care guvernantii nostri retardati si tampiti au decis sa puna un impozit masiv de 40% care conform reprezentantilor ONJN va duce la distrugerea industriei in Romania cat si la inchiderea salilor, as vrea sa va intreb cum as putea sa joc legal din Romania pe un site de pariuri din alta tara. Nu ma pricep, nu dati in mine, ce anume e acel VPN si cum il poti folosi ca sa pot juca fara sa incalc o lege pe un site din afara? Ar mai fi si o solutie de avarie in cazul in care m-as decide sa plec in strainatate pentru un eventual loc de munca si sa nu imi mai fac probleme cu jocurile dar momentan nu se pune problema! Multumesc de lamuriri

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mavni a răspuns:

In primul rand, castigurile alea sunt venite degeaba. Nu ai muncit pentru ele. Pot fi impozitate oricat, tot un venit gratis este.
Poate asa, multi se vor lasa de jocurile de noroc si vor mai duce banii acasa.
Daca asta este industria din Romania, atunci sa fie distrusa din radacini. Oricum nu produce nimic.

Răspuns utilizator avertizat