| Alynutza2000 a întrebat:

Exista locuri de munca pentru copii de 14 ani?

Răspuns Câştigător
| EMike a răspuns:

Te poti angaja in mod normal de la 16 ani insa exista si baruri / pub-uri si alte cafenele care te accepta si mai mic insa nu vei lucra legitim probabil. Incearca sa cauti niste terase. Salut!

| Boss_George_1988 a răspuns (pentru EMike):

Dar an alexandria exista un loc de munca sunt disperata

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești elev/ă și ai nevoie de bani?! Ești o tânără mămică și vrei să ajuți familia prin a aduce un venit suplimentar în casă?! Ești șomer sau ai ieșit la pensie, și îți dorești să fii cât mai activ în viața de zi cu zi?! Atunci intră pe http://ladys-business.blogspot.ro/p/oferta-ladys-si-margo-cosmetics.html și vei găsi ceea ce demult timp cauți!

| Saratean_Doina_1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie nu-mi arata nimic ce sa fac?

| stroedaniel13 a răspuns:

Exista dar doar pe internet.

Viziteaza mai bine site-ul:

http://www.munca-la-domiciliu.com

| portocla a răspuns:

Da! la avon, crucea rosie... funda?

| Bucişan_Vanessa_1994 a răspuns (pentru portocla):

Esti doar voluntar nu esti platit

| Ïđķ_Gabriel_1990 a răspuns:

Nu pre cred ca poti gasi un job la 14 ani.( Stiu ca acum ai aproximativ 18 ani dar o zic pentru cei care vad aceasta postare acum si au 14 ani), dar poti anunta in medii online ca plimbi caini si ceri o taxa pe un anumit tim sau ca efectuezi traduceri.

| Pop_Alex_1970 a răspuns:

Bana ziua am 14 ani si imi caut de munca am lucrat la restaurantul lui mama in Grecia 2 ani ca ospatar dar ca si casier daca stiti ceva sa-mi spuneti ca sunt disperat as face ori ce...ori ce ajutor e bine venit.....va multumesc

| Mageran_Guseinov_1958 a răspuns:

Unde este

| Si_Atat_Costy_2001 a răspuns:

Vreau sa ma angajez

| Nico_Nicoleta_1998_oKD6 a răspuns:

Cred ca da

| AD_Danny_2003 a răspuns:

Se poate un loc de muncă în Germania pentru mine în blomberg?

| Grigore_Cristi_1990 a răspuns:

Salut ma numesc cristi si as vrea sa ma duc la munca am porni pe vrsta de 14 ani si am mai fost la munca la vnatori suntem trei persoane care vrem sa venim la munca unu de 15 si unul de14 ani