| Cuhyui9028 a întrebat:

Folosirea contului tău în comun cu oricine altcineva sau utilizarea contului unei alte persoane pentru a accesa jocurile disponibile pe site sunt strict interzise și încalcă Termenii și Condițiile
-------------------------------------
In cazul in care dau contul de păcănele unei persoane si acea persoana câștiga. Vrea sa își retragă bani la pe cardul sau dar este închis contul din cauza termenilor si condițiilor
Cum ar trebui împărțită pierderea? Deținătorul contului sa plătească, cealalta persoana care a jucat cu suma care a bagat-o cealaltă persoana in joc? Sau cu suma care a câștigat-o cealaltă persoana si ulterior a pierdut-o din cauza termenilor si condițiilor.
Menționez ca cel caruia i-am dat contul mai avea un cont pe respectivul site de păcănele
si ca eu Deținătorul n-am băgat un leu in păcănele si nu am jucat deloc.
Eu Deținătorul consider ca vina e a lui din cauza ca a fost prea lacom si a cautat sa aiba mai mult de un cont la păcănele.
Aștept părerea voastră

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O prostie păcănelele parca esti hodorogu de viorel lis ăla e cu păcănele, ai dat in mintea lui de senil?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Vina e 100% a detinatorului fiindca a fost imbecil si nu a respectat termenii si conditiile.

| Adrian5575 a răspuns:

Cel mai bine e sa aiba fiecare contul lui. Cu lucrurile la comun, mereu apar certuri. Daca tu spui ca nu ai bagat nici un ban si nici nu ai jucat pe acel cont, pierderea sau castigul este al prietenului tau pentru ca el a bagat bani si a jucat.
Alta data sa nu mai lasi pe nimeni pe contul tau.