| Awam9abla a întrebat:

Hei! Stie cineva daca se poate anula o suma de bani care a fost pusa intr-un cont? Adica am pus 200 lei in contul facultatii si trebuia 250 si pe chitanta sa scrie tot 250 ar trebui ca dovada. Sau pot achita inca 50 lei si sa am cele doua chitante ca dovada ca am depus suma completa? Imi trebuie chitanta de 250lei ca sa ma pot inscrie si eu am crezut ca 200 trebuie sa depun sad Ce ma fac?

1 răspuns:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Sunt valabile si doua chitante. Anularea este mai complicata.