| MessAndOrder a întrebat:

stie cineva cum se poate depune un numerar in contul curent la bancomatele BCR? Nu am vazut o asemenea optiune sa fie afisata pe ecranul bancomatului desi ei sustin ca aceasta exista. Ma poate lamuri cineva? Trebuie sa depun o suma de bani in scurt timp.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci mîine dimineata la Bcr si te ajută fetele alea drăguțe.

| anonimg a răspuns:

Exista optiunea aceasta, caci si eu am folosit-o cand aveam credit la ei. Nu ma duceam la ghiseu, ci direct la bancomat. Trebuie sa fie o optiune "rambursare" sau ceva asemanator, si trebuie sa stii si nr card de credit.
Stiind ca unele aparate aveau un touch foarte prost(si cred ca inca mai au), nu ma mai chinuiam sa tastez eu, ci ceream ajutor de la un lucrator al bancii; si faceau ei toata operatiunea happy