| cristo123 a întrebat:

Am o problema..in primavara vreau sa merg la football ca portar si echipamentul o sa ma ajunga cam pe la 700-800 lei. Vreau metode prin care sa fac bani destul de repede si eficient. Dar nu vreau raspunsuri gen " cerei bunicilor, parintilor" sau site-uri din astea la care scoti 0, 0001 centi la un click. a si am doar 13 ani big grin. Astept cele mai bune raspunsuri.
Va multumesc mult anticipat. big grin

1 răspuns:
| lizemm a răspuns:

La anisorii tai nu stiu ce ai putea sa faci. cred ca sitteurile alea cu click sunt cele mai bune, in alta pare nu stiu. mergi si tu pe la bunici, unchi, si sigur faci tu de cativa banuti si strange fiecare banut care il ai. sau vorbeste cu parintii tai.