| supermari10 a întrebat:

HEY TPU dati-mi un site unde pot posta o casa..Adica mai in detalii vreau sa vand o casa am facut poze dar nu stiu cum pot proceda. Dati-mi niste sugestii/detalii si un site unde o pot posa.Cel mai bun rasp funda

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Pe tocmai.ro sint cele mai serioase anunturi imobiliare, in special dpv al organizarii site-ului. Unde e casa/cit/detalii? Nu intreb ca sa ma aflu in treaba, chiar caut o cocioaba la tara cu o gradina pe linga ea si poate ai noroc...

2 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Alege sa postezi si aici este un site bun de anunturi: http://bit.ly/132oIO6

| AliciaGregory a răspuns:

Incearca vinziorice.ro sau okazii.ro. Bafta!