| mgtow a întrebat:

Https://observatornews.ro/......51223.html am impresia ca englezii si-o cauta cu lumanarea, cum naiba sa oblige dita mai magnatul sa plateasca despagubiri la fosta nevasta care l/a inselat cu bodiguardul? Normal daca ar fi in UK se intelege fiind in aceeasi tara, dar asa nu are logica. Printesa Diana a fost ucisa in acel accident de masina in Franta dupa ce a divortat de Charles, si/a gasit un partener. Planul a fost pus la bataie de baba Elizabeta care se tine pe post de regina in momentul actual, si nu au investigat cauza.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Planul a fost pus la bataie. Așa crezi tu că funcționează Casa Regală a englezilor. Că ei planifică accidente de mașină în Franța. Și ea se ține pe post de regină. mgtow, te apreciam până acum. M-ai dezamăgit rău de tot.

| mgtow explică (pentru sadrian46):

Hai nene ce plc acum, baba Elizabeta a fost invidioasa ca la lasat pe fisu, un curvar ordinar care a inselat-o pe Diana cu cea mai buna prietena a lui din trecut. Diana era cea mai frumoasa englezoaica pe vremea aia dumnezeu so ierte oricum la cat a tras, si eu as fi vrut o nevasta sa arate exact ca ea. Pe vremea aia era MI3 impreuna cu regina au gasit solutia perfecta, un sofer infiltrat sau cine stie partenerul era bagat in asta pentru uciderea Dianei. Presa o tot urmarea si le era rusine la aia din buckingam palace sa tot auda cum Charles e luat in ras pentru ca nu si-a tinut nevasta langa el, in documentarul Lady Di povesteste cum a fost hartuita si prost tratata de sot. Dupa moartea ei a fost facut public interviul secret.

| 19flo79 a răspuns:

Ai citit doar titlul, asa-i? happy

| mgtow explică (pentru 19flo79):

Nu. am vazut tot articolul