| totElodia a întrebat:

In ce afacere se merita cu adevarat sa investesc, unde profiturile sa depaseasca 250.000 euro anual?

7 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Eu zic că depinde investitia ta la urma urmei...cu cât investești mai mult cu atât profitul poate fi mai mare.
De exemplu în compania unde sunt eu se acorda o dobândă de 7% pentru 2500 de euro investiți, dar pentru 2 mil de euro iei 40% din toate castigurile din propia ta afacere de telecomunicații în țara unde deschizi...

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns (pentru kevincosty):

Ce tare e firma unde esti tu, pacat ca te ai incurcat in idei la ultimele 2 randuri...

| matrix100 a răspuns (pentru kevincosty):

7% pe an sau pe luna. ma intereseaza cduri100@yahoo.com

| kevincosty a răspuns:

Dl Cutitaru_Gelache_1991, nu cred că m-am încurcat deloc...e doar greu de crezut poate.

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

In orice, dar sa investesti prima oara 10milioane de euro.

| emilitalia a răspuns:

Tu trebuie sa te hotarasti in ce afacere investesti. Daca eu zic in prezervative, tampax sau OB-uri investesti? Deci singura optiune este a ta. Si acum fie vorba intre noi ceva idei ai primit nu? happyhappyrolling on the floor

| cafemikka a răspuns:

Daca muncesti si-ti place ceea ce faci, aici da, se poate depasi aceasta suma!
www.ganoderma-cafe.org