| sweetys a întrebat:

Îmi caut chirie în București. Am intrat pe olx și ma redirecționează pe storia. Ideea este ca mi se par destul de ieftine chiriile( 200-220 euro) în raport cu utilitățile și zona pe care am ales-o (parcul Sebastian). Ce șanse sunt să dau de agenți imobiliari?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Cauta pe mai multe site de anunțuri și poate ai sa găsești. E destul de ok la preț ala dar sa ai salariu mare sa te bagi la o asa chirie.

| alina2k18 a răspuns:

Pai pe storia parca sunt numai agentii.
Ti se pare ca in calea ferentari e zona buna?
laughing
Era garsoniera sau 2 cam la 200-220?
Da cautare pe olx sa iti arate doar inchirierile puse de PROPRIETARI [ desi si pe acolo sunt agentiiwinking ].

| sweetys explică (pentru alina2k18):

Mulțam! Ma jur ca am ghinion. Toată lumea îmi zice ca pot găsi și la 200 euro, dar de doua săptămâni de când caut eu nu am găsit.

| alina2k18 a răspuns (pentru sweetys):

Abia a gasit acum o ruda garsoniera cu 1000 ron, deci peste 200euro, 20mp toata garsoniera, bucataria e gen chicineta si intri in baie direct din bucatarie, baie fara cabina de dus, ca nu e loc :))
Adevarat garsoniera renovata modern, blocul super curat si renovat+ reabilitat, prin sector 3.
Mai cauta, o sa gasesti la 200 acum in iulie.
https://www.olx.ro/oferta/garsoniera-de-inchiriat-IDdBCPG.html#d3715c511a