| zelgne a întrebat:

In primul rand scuzati categoria. vreau doar un raspuns cat se poate de rapid. Vreau sa scot niste bani de pe paypal prin withdraw pe un card Visa cu care a fost validat contul paypal. Daca fac acest transfer in cat timp pot scoate banii? ..si pentru a-i scoate trebuie sa merg doar cu cardul la atm?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Dureaza in jur de 5 zile lucratoare de regula. Odata ce ti-au ajuns banii in cont, faci ce vrei cu ei - cheltui direct cu cardul, ii scoti de la bancomat, etc.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JBP a răspuns:

In 2 3 zile lucratoare maxim si da doar trebuie sa ii retargi de la ATM