| johnn88 a întrebat:

Investitie pentru videochat? Estimativ cam cat ar trebui sa investesc pentru videochat de acasa? mentionez ca am deja locatie...ma refer la aparatura aferenta (PC, camera, decor, lumini etc sau alte materiale necesare).
Astept raspunsuri constructive si pe subiect (eventual ale celor cu experienta in domeniu); nu vreau sa citesc chestii de moralitate, mistouri etc. Multumesc.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vrei dosar penal? Cauta ti nene un serviciu cinstit numai la prostii si ilegalitati te duce capul ala prost.

| johnn88 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ce-s cu atacurile astea la persoana si jignirile? vorbesti doar ca sa te afli in treaba? Unde este ilegalitatea?

| johnn88 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Daca nu aveti de dat un raspuns constructiv si la obiect, pentru ce va mai obositi sa dati raspunsuri? mai si jigniti lumea total gratuit.

| sierra1 a răspuns:

Ai deja laptopul, ești ok.
Ce spui tu sunt paliative, important dacă ai ce să prezinți lumii