| Bunea_Sami_2000 a întrebat:

Iti trebuie card visa ca sa poti primi bani pe contul de paypal? Si daca da cum se face?

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Ca sa primesti bani nu trebuie nimic, doar contul de PayPal, insa daca vrei sa-i scoti trebuie un card legat la contul de paypal.

| Teslariu_Nicusor_1994 a răspuns:

Nu este obligatoriu un card visa pentru a putea primi bani pe paypal.Por si simplu faci cont si după ești gata.

| dvladionutz a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat card visa, doar ca trebuie sa-ti activezi un card (mastercard, visa, maestro etc...) la paypal. aceasta operatiune dureaza 1 zi 2. Trebuie sa ai 10 lei pe card iar tu introduci datele cardului in contul de paypal,,, Pp iti va lua 1$ iar tu daca ai internet banking vei avea un cod de tranzactie care il vei introduce in contul tau de paypal pentru activarea contului(daca nu ai cont internet banking mergi la banca de unde ai cardul si cere un extras de cont sa vezi codul tranzactiei)...