| Kostzy a întrebat:

Ma ajuti cu un sfat. Vreau sa beneficiez si eu de programul prima casa. As vrea sa imi achizitionez o garsoniera in valoare de 15000 de euro. As vrea ca acet credit sa il achit in 360 de luni. Am 22 de ani lucrez de 2 ani. Am salariul 1050 ron si 9 bonuri de masa de 15 lei. Credeti ca as putea fi acceptat.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, mai ales ca suma este mica si perioada mare. Ideea este sa afli daca acea garosniera poate fi cumparata prin prima casa (sa nu fie prea veche, zic, ca pretul e atat de mic)

1 răspuns:
| Otto19 a răspuns:

Nu creed, salariu prea mic