| Trusca_Simona_1997 a întrebat:

Ma numesc Simona, am aproape 17 ani si locuiesc in Craiova(cel putin in decursul anului scolar-stau la camin-).
Sunt vremuri "grele" si nu ne mai permitem sa le cerem parintilor bani ca altadata, cel putin in cazul meu.
Asa ca m-am hotarat sa incerc sa fac rost singura de bani.Am cautat in multe locuri, dar nu am gasit nicaieri.Am cautat si pe google ..si nimic.Deci ....va rog frumos, ma puteti ajuta cu ceva idei? sad

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Ai putea căuta un loc de muncă la Carrefour, Kaufland sau SELGROS.
Vezi poate te angajezi să împarţi pliante.
Poţi vorbi şi la un magazin de animale, poate au nevoie de ajutor, sau la o cofetărie, la o piscină, la un coafor, etc.
Succes!

| Schweitzer a răspuns:

Buna!
Cea mai noua metoda care va fi lansata in curand in Romania este VivaSms. Esti platit ca sa primesti sms-uri.
Mai multe detalii aici: http://www.vivasms.ro/h/5906eed7b6
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat