| Anonoim a întrebat:

Mam gandit ca pe timpul verii sa inchiriez un apartamet am gasit anuturi de genu inchiriez apartament suma/luna in afara de acea suma mai tr sa achit ceva? ar mai tr sa stiu ceva pentru a nu. mi lua tepa?

2 răspunsuri:
| Moiseicip a răspuns:

Pai sa ai grija si cine achita cheltuielile apartamentului gaz, lumina apa, gunoi etc

| ana25 a răspuns:

Buna, pe langa suma trebuie sa platesti si cheltuielile de intretinere, apa, curent, internet, iar daca inchiriezi prin agentie imobiliara, trebuie sa le platesti si lor comision.