| Annabella9719 a întrebat:

Ofer funda! E urgent! Sunt in Anglia si am un card OnePay.Pot sa merg la banca(mai precis HSBC) sa transfer bani in Romania? Stiam ca nu poti cu un astfel de card.Doar sa il folosesti in magazine si sa cumperi online.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-ar fi mai util să intrebi acolo - că tot ești in Anglia - dacă poți sau nu decât să sprimești tot felul de răspunsuri știintifico-fantastice de la noi, cei din țară?

| Annabella9719 explică (pentru sierra1):

Ma gandeam ca poate e cineva de aici stabilit in Anglia. Aveam de gand sa merg mai tarziu sa intreb dar voiam sa stiu mai devreme daca e posibil sau nu.

| sierra1 a răspuns (pentru Annabella9719):

OK