| Th3Li0N a întrebat:

OOO sunt speriat putin mi-am cumparat de pe okazii laptop cu 550 ron mi-l trimite prin posta calificativele le are 97.83% si evident m-a sunat si a zis ca pune coletul luni imi place laptopul.Si acum am citit ca se fac multe escrocherii adica multe persoane inselate si mi-e frica sa nu fiu si eu fraierit dupa voce si site este o persoana de treaba multe persoane au fost multumite de la dansul dar acum am citit si pe TPU ca au fost inselati si chestii.Mii frica. Comanda nu tare as dori sa o abandonez ca imi place laptopu si este destul de ieftin in plus are si multe produse pe okazii adica are 15 produse!

15 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Mergi mai departe şi nu renunţa la comandă.

| Th3Li0N explică (pentru hummmer):

Dece/S-au de ce nu?

| hummmer a răspuns (pentru Th3Li0N):

Atunci,ai luat ţeapă,te-ai păcălit,ai rămas fără bani.
Acum e târziu, ai hotărât că-l vrei, îl iei. De ce ce? Tu ai apăsat pe taste acolo, nu eu.
Dacă iei ţeapă, te duci la adresa lui şi îi spargi faţa dacă nu-ţi dă banii inapoi. Da pune-l să facă un filmuleţ cu el mergând şi vezi ce zice.

| catablondu a răspuns:

Buna, mai bine mergeai intr-un magazine si iti luai de acolo, vedeai si primeai si garantie.

| FlorinPx a răspuns:

Anuleaza comanda.Incearca alte site-uri gen Tocmai.ro / Mercador.ro

| clautzuuboy20 a răspuns:

Si care e intrebarea?

| Th3Li0N explică (pentru clautzuuboy20):

In locum meu ce vei face? Ai continua? Ai anula? Da si de ce nu?

| suntserios a răspuns (pentru Th3Li0N):

Acum cum ti o fi norocul insa daca are un rating bun probabil nu este tepar

| danadanuzza a răspuns:

Eu las pastra! am cumparat si eu si chiar am fost incantata. sper ca te-am ajutat happy

| Th3Li0N explică (pentru danadanuzza):

Este vorba de o suma destul de mare

| danadanuzza a răspuns (pentru Th3Li0N):

Pentru mine nu! sunt bogatasa.la mine 550 e ca 5 lei.

| Th3Li0N explică (pentru danadanuzza):

La politica de retur zice produsul nu se poate returna

| danadanuzza a răspuns (pentru Th3Li0N):

Da si pastreazal.

| OpreaAlexandru a răspuns:

Daca nu ai platiti pentru laptop e bine.
Sa nu te ingrijorezi daca nu ai dat bani.

| FlorinPx a răspuns (pentru OpreaAlexandru):

Salut,nu a dat banii dar sti ce se intampla? Cand te duci la posta sa ridici coletul tu nu il poti desface inainte sa dai banii.Dai banii aluia de acolo si apoi il poti desface si daca gasesti niste pietre in loc de laptop cei de la posta iti va zice ca nu e treaba lui ce ai in colet si banii nu ii mai vezi.