| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi o banca (serioasa) de unde pot lua un credit in ron, cu rata fixa, cu dobanda si dae cel mai mica.
N-as vrea sa nu ma trezesc peste 2 ani ca sunt taxat in plus.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca as lua de la Garanti, ca de exemplu, la cardul de debit nu platesc absolut nimic la el. Daca ar fi asa si creditele, fara dobanzi...laughing

| utzutzu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ala e card de debit... incearca card de credit si revin-o cu dobanda de la ei... pe bune vorbesc acum au una waw mai mult decat suficienta. pentru ei bineinteles

| anonim_4396 explică (pentru utzutzu):

Atunci BRD sau Bancpost.

| utzutzu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai un mare plus la astea intr-adevar si astea sunt ok dar eu mi-am spus parerea referitoare la bancile cu care lucrez in prezent si de care sunt multumit pe deplin nu zic ca nu se poate sa fie si altele mai bune deci asta e clar dar dupa cum stiu pana acum aceste 2 banci specificate de mine miau oferit ceea ce cautam

| YONTU a răspuns:

Incearca o banca din parc se vezi, te rezolva imediat; pai asa am facut si eu si acum sunt miliardar laughing

Răspuns utilizator avertizat
| utzutzu a răspuns:

Incearca alpha bank lucrez cu ei de 3 ani si crede-ma ca mai placut mediu nici ca exista la fel si la ing bank doar conditiile de acordare sunt putin mai stricte dar in rest sunt destul de serioase atata in consultanta oferita clientilor cat si in materie de credite.

Răspuns utilizator avertizat