| S1mplu a întrebat:

Sal baieti,

Vreau sa imi iau un alt telefon si am ajuns la numai 3 telefoane pe care le-as putea alege.

Allview V2 Viper X+
Lenovo Vibe S1 Lite
Allview X3 Soul Lite

Nu sunt chiar un atat de cunoscator incat sa imi dau seama care mi-ar fi mai bun zi de zi.

Ce parere aveti?
Ce ar trebui sa aleg ca sa nu am surprize?

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Salut!

Din tot ce ai scris, eu as alege Lenovo. In Allview nu am incredere. Calitate super slaba, service de balta. Nu rezista 1 an happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lenovo vibe s1 lite, deja în service după 3 luni, cu butonul de power, care e si singurul cu care revii din standby, nefuncțional. Service Lenovo? Nicidecum! Depanero.