| MultiCore a întrebat:

Aș dori să știu toate etapele în a deschide un cont bancar propriu, toate plățile care trebuiesc efectuate, vârsta legală, etc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani si sa mergi la o unitate bancara cu actul de identitate. De obicei, cam la toate bancile, deschiderea contului este gratuita, abia apoi se percep comisioane pentru administrarea contului si platile facute prin cont.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel imi bine ar fi sa mergi la banca..iti explica pe detaliat ei acolo.