| Piticlic98 a întrebat:

Am 14 ani si parinti nu vor sa imi dea bani pentru un calculator mai performant si vreau sa ma angajez undeva pe durata vacantei. Vreau sa specific daca se poate in sectorul 3 sau 2.
Sunt deschis la orice idee.
Cel mai bun raspuns primeste funda!
Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ta angajeaza nimeni la 14 ani

| grab a răspuns:

Asteapta ziua de salariu si fa-le o declaratie d-aia induiosatoare! Nu te refuza daca ii convingi ca il folosesti pentru scoala nu pentru ultima fita de joc online. Nici eu nu ti-as lua pentru jocuri.
Stii cum zicea Gheorghe Dinica: "O mana intinsa care nu spune o poveste nu primeste de pomana!".
Nu te mai gandi la munca, o sa castigi doar mancarea si pierzi si timpul cu prietenii!
Succes!

| Secret2000 a răspuns:

Angajaza-te online

| sebySalut a răspuns:

VivaSMS s-a deschis si in Romania. Poti face bani primind sms-uri cu oferte promotionale.
Recomandand vivaSMS prietenilor tai, primesti bani si la mesajele primite de acestia, cat si la mesajele prietenilor, prietenilor, prietenilor, prietenilor lor, pana la al 5-lea nivel de recomandare.

Contul se poate face doar prin recomandare http://www.youtube.com/watch?v=V04fBLb2G3E link de inregistrare este sub video! nu mai sta timpul este pretios o sa regreti!