| LoveeMakeup9 a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa schimb vreo 200-300 de euro in lei. Stiu ca am nevoie de buletin, dar trebuie sa fiu si majora? Ideea e ca nu trebuie sa afle parintii mei, pentru ca banii sunt de la o matusa, si daca afla parintii trrbuie sa i dau lor laughing)

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Buna!

Ai putea sa rogi pe cineva sa te ajute in situatia asta. O prietena majora.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Roaga pe cineva major. Il poti ruga pe agentul de paza de la banca.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu trebuie să fi majoră ca să schimbi bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poți duce să întrebi la o casă de schimb valutar.

| 3amthinking a răspuns:

1. Trebuie sa fii matura ca sa ii schimbi.
2. Realizezi ca nicio matusa nu da unui copil 200-300 €?!
3. De unde ii ai, de pe droguri, sex sau ceva de genul? Nu ca m-ar interesa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 3amthinking):

Unii oameni dau bani nepoților. Unii dintre acei oameni sunt destul de înstăriți încât să dea și sute de euro.

| Roxin a răspuns (pentru 3amthinking):

Dacă nu te interesa, nu întrebai. Părerea mea.

| cipimoga a răspuns:

Bună mai bine faci altceva cu 200-300 euro mai bine le dai banii înapoi da

| Nnatallya a răspuns:

Nu ii poti schimba tu. Cauta pe cineva major sa ii schimbe. S.au chiar pe matusa ta