| AndreiAndrei94 a întrebat:

Salut am 18 ani si 6500 de euro si as vrea sa fac ma apuc de o afacere. si ma gandeam sa gasesc un spatiu sa inchiriez pentru a face un magazin nu stiu exact daca imi ajung banii pentru a inchiria locu de a face firma si sa alimentez si magazinu ii rog sa imi raspunda la intrebare pe cei care stiu cate ceva si niste pareri despre alta afacere!

Răspuns Câştigător
| Florin_Dumitrescu_1971 a răspuns:

Mai bine cumperi o rulota tip fast food pe aia o poti amplasa ori unde si platesti chiria la teren care este mult mai ieftina, plus de asta nu ai vad te muti unde vrei in Germania una dotata la mana adoua este cam 3000 euro

| AndreiAndrei94 explică (pentru Florin_Dumitrescu_1971):

Da. si asta e o solutie mersi.

4 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Afacere care nu moare in Romania este "birtul" cu bautura ieftina

| TuguiMihai1 a răspuns:

Magazine sunt destule iar in Romania consumul a scazut si va mai scade
Orienteaza-te spre ceva cu mai multe sanse de profit

| JBP a răspuns:

Daca investesti doar 1000 in actiuni cu aceasta companie vei castiga mai mult decat cu afacerea pe care vrei sa o faci si fara prea multe batai de cap http://freeonlinemonney.blogspot.ie/2011/07/uinvest.html