| paciotti2010 a întrebat:

Salut, am aproape 20 de ani si mi-am vandut masina si acum am 3000 de euro pe care vreau sa ii investesc in ceva dar nu stiu in ce, daca poate sa-mi spuna si mie cineva o idee de afacere?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna recomandarea mea este sa investesti aproximativ 1% din suma in cumpararea a patru carti si anume; TATA BOGAT TATA SARAC,CADRANUL BANILOR,GHIDUL INVESTITORULUI, TINAR SI BOGAT autorul este ROBERT KIYOSAKI; vei remarca o diferenta in modul de gindire si pregatirea ta pentru un nou mod de a actiona in viata, contact, tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501

| Ryuk751 a răspuns:

Ideea mea ar fi sa-ti faci o crescatorie sau ceva care sati aduca mai multi bani este sa iti investesti banii intr-o farmacie dar trebuie sa ai mai multi bani(5000 e) pentru ca foarte multa lume isi cumpara medicamente. faci ce vrei tu. sper ca sfatul meu te-a ajutat.

| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Investe-te intr-o afecere care ti-ar aduce si satisfactii financiare pentru ca nu exista pe piata si care sa si iti placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi prezervative de toti si le vinzi la pret dublu. big grin

| SiLvEr1337 a răspuns:

Poti sa ii pui la banca si sa iti faci suma de bani mai marewinking

| Georiflame a răspuns:

Ai facut o afacere BUNA inca de cand ai vandut masinabig grin. Felicitari ca vrei sa investesti in cevawinking. Bafta!

| AdrianaRoșu a răspuns:

Tu ce ti-ai dori? Trebuia sa stii in momentul cand ai vandut masinawinking tot ce te inconjoara ar putea fi o idee de afacere.