| GhitaAndrei a întrebat:

Salut,am de plătit o reclama la Facebook și ma întrebam dacă pot scoate cardul fără sa mai plătescă aceea suma.

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Vor apela la recuperatorii de credite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am și eu o datorie de 27 lei pentru rularea de reclame și apoi am șters cardul din cont. Datorie din 2016. Nu are ce altceva sa facă decât sa iti blocheze dreptul de a mai rula vreo reclama pe Facebook. În rest pa.

| GhitaAndrei explică (pentru anonim_4396):

Nu pot șterge cardul

| anonim_4396 a răspuns (pentru GhitaAndrei):

Poate s-au mai schimbat criteriile pe Facebook. Însă asa era înaintea, iar acum pana nu achit datoria, nu am voie sa rulez reclame. Pârț. Voi plăti eu datoria, când îmi vor da ei înapoi pagina pe care am pierdut-o din cauza algoritmilor de cacao. Si nu orice fel de pagina. 230.000 aprecieri. Oricum m-am retras de pe Facebook tot din cauza algoritmilor de cacao. Am lăsat contul acolo, dar nu mai folosesc.