| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Am si eu o mica nelamurire.
Deci anul asta in martie am facut 18 ani, asa ca m-am dus la liceu sa completez cererea aceea de continuare a alocatiei de stat.
Zis si facut completez fisa aia dupa ce imi fac un card unde sa mi se vireze banii, trec cele 3 luni cu intarziere, dupa care din iulie cand mi-au intrat nu am mai primit nimic pe card. Aveti idee de ce? Cum pot rezolva treaba asta?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am spus de ce n-ai mai primit alocatia in vacanta si ce trebuie sa faci.
Ce n-ai inteles?

| Bl4ckPo1nT a răspuns (pentru Ioandelasal):

Am recitit tot comentariul dupa ce ti am raspuns inca o data si am inteles dupa aceea)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

S ar putea sa nu i ti mai dea deloc liceul cauta i un loc de munca nu te baza pe ăia de la liceu ca nu au nicio obligatie esti major/ă te poti angaja numai sta degeaba sa-ti dea scoala nu i ti va mai da nimic.