| NeraThePirate a întrebat:

Am un cont pe share2bux si am strans vreo 50 de euro dar imi spune ca trebuie sa treaca 5 zile. Azi e a 6a zi. imi puteti spune cat trebuie sa astept ca sa ii pot transfera pe paypal?

Răspuns Câştigător
| Alexandru643 a răspuns:

NeraThePirate interesant in cit timp ai strins acei 50 de euro, mai asteapta putin, da poate sa fie si varianta ca sa nu ii primesti, daca trece + 2-3 zile si nu vin, scrie la suport poate ei te vor ajuta, si apropo pot sati propun si eu ceva de cistigat pe net, daca doresti contacteaza-ma pe mess : husanualexandru@yahoo.com

| NeraThePirate explică (pentru Alexandru643):

Salut mersi pentru sfat. am vorbit cu adminul si acum am banii in cont. din partea mea ai o funda ca sa t bucuri de ea laughing

2 răspunsuri:
| Alexandru643 a răspuns:

NeraThePirate,merci si totusi cum ramine cu schimbul de experientza happy