| fomistul123 a întrebat:

Salut,
As avea si eu nevoie de cateva sugestii...
Detin in jur de 9 hectare de pamant(momentan sunt date in arenda) si nu stiu ce sa fac cu ele. Pot sa accesez fonduri europene daca nu detin vreo anumita suma de bani? Pe scurt, nu am nici un leu...
Ce as putea face? M-ar interesa un restaurant bazat pe auto-servire, cu fonduri europene bineinteles happy. Multumesc!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vinde pămintul că multi vor să si facă case, si te faci cu bănet.

| deeamaria a răspuns:

Salut.Vrei sa primești fonduri europene pentru un restaurant? Nu cred ca e posibil. Sfatul meu este sa îl lași în arenda, pamantul o sa fie mereu o sursa buna de bani.Inca ceva nu primești fonduri fără o diploma. Serios da-i funda lui martini1997 ca se pricepe serios acum. si scuze ca ti-am copiat raspunsul dar e chiar bun

| martini1997 a răspuns:

Salut.Vrei sa primești fonduri europene pentru un restaurant? Nu cred ca e posibil. Sfatul meu este sa îl lași în arenda, pamantul o sa fie mereu o sursa buna de bani.Inca ceva nu primești fonduri fără o diploma

| martini1997 a răspuns:

Sa nu cumva sa îl vinzi.Peste câțiva ani o sa valoreze enorm