| andybellagta a întrebat:

Salut / Buna, sunt baiat si am 16 ani, vreau sa ma angajez undeva, in Bucuresti, imi puteti spune unde si ca ce?

2 răspunsuri:
| dny_3305 a răspuns:

Acelasi lucru caut si eu dar nu am gasit nimic, asa ca am ales sa imi deschid un site un server de cs... si sper sa fac o afacere cu asa ceva:)daca vrei putem colabora... pentru detalii ma gasesti pe site www.dny.wgz.ro sau la id-ul danny_blidaru@yahoo.com

| SummertimeSadness a răspuns:

La varsta asta numai daca speli masini pe bani sau duci pliante in scari de blocuriwinkingoricum bafta