| Lucaaragiale23 a întrebat:

Salut
Câți banii pot extrage din PayPal pe card într-o zi și per tranzacție?
Și pe luna și săptămână m-ar interesa, mulțumesc

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu daca mai este de actualitate: http://ro.whycomputer.com/software-ul/100513181.html

| Wr3nch a răspuns:

Limitele detaliate ar trebui sa fie pe site-ul PayPal. Dar vezi ca la peste 2500 de euro o sa aiba nevoie de documente doveditoare de la tine care sa justifice sumele.

| Lucaaragiale23 explică (pentru Wr3nch):

Unde pot găsi limitele la ei pe site sa citesc? Un link ceva
Daca depășesc 2500€ ce anume documente? Se plătește ceva impozit?
2500€ doar pe o tranzacție sau overall