| RazvanC28 a întrebat:

Salut! Ce jocuri/aplicatii, pot face bani? Vreau sa mai bag ceva pe card =)

7 răspunsuri:
| sofiaaaa001 a răspuns:

Personal de jocuri si aplicatii nu stiu, dar stiu ca prin surveys poti face ceva bani
https://paidfromsurveys.com/best-paid-survey-sites-for-romania
https://www.surveypolice.com/countries/romania

| lCupidon a răspuns:

Metinlaughing)

| Georgequattro a răspuns:

Acele jocuri/aplicatii sunt doar niste generatoare de reclame, doar detinatorii aplicatiei o sa scoata bani. Nu merita sa incerci sa faci bani prin astfel de metode, stai sa-ti pierzi timpul liber pentru o luna numai ca sa strangi 10-20 lei pe care ii pierzi cand trebuie sa incarci telefonul laughing...Depinde si la ce aplicatii te referi acum, vrei sa joci la pariuri. sa investesti intr-o moneda etc..De obicei daca vrei sa scoti bani trebuie sa risti banii tai, daca nu exista riscul, castigul o sa fie inexistent.

| booody a răspuns:

Eu folosesc aplicația Pi. Nu tb sa faci cam nmc doar minezi Pi, o moneda virtuala care are sanse sa creasca in valoare in viitor. Mai sunt si alte aplicatii dar nu sunt bune de nimic.DAR ATENTIE! NU PREA O SA FACI NICIODATA MULTI BANI DIN APLICATII, O SA FACI FOARTE PUTINI.RISCUL INVESTITIEI(IN CAZUL APLICATIILOR ESTE APROAPE DE ZERO) ESTE DIRECT PROPORTIONAL CU PROFITUL FURNIZAT DE ACEASTA! DACA CHIAR VREI SA FACI BANI APUCA-TE DE INVESTIT(nu inainte sa ceri sfaturile unor investitori sau sa citesti carti pe tema asta)

| anonymus123q a răspuns:

Only fans XD

| anonymus123q a răspuns:

Ba fa un onlyfans cu tine daca esti baiat nu conteaza sugand o acadea iti pui peruca hartie igienica daca nu ai si pui acces 5 dolari continutu si cel putin un fraier iti da bani sau iti arati degetele de la picioare si atat

| RazvanC28 explică (pentru anonymus123q):

Tare asta?, dar vorbeam serios...