| Luannah a întrebat:

Daca o fata (24 ani) vrea sa-mi trimita un pachet in germania, iar eu am 14 ani. Pot sa-l iau de la posta fara sa afle mamamea? Mentionez ca nu stiu asa bine limba incat sa completez hartii si prostii.Stie cineva ce trebuie sa fac ca sa funtioneze? big grin

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il trimite prin posta romana si cand il primesti iti vine cutia facuta vraiste deoarece umbla la ele. Spune-i sa ti le trimita printr-o firma privata care ia pachete (multi romani fac asa).

| Luannah explică (pentru mgtow):

Pai ea vrea sa-mi tr un vibrator straight face

| mgtow a răspuns (pentru Luannah):

Ma gandeam eu ca e ceva mai secret dar in fine. Sunt romani care se ocupa cu colete sa le trimita din strainatate in Romania si invers, ea poate sa-si intrebe prietenii si ti-l trimite printr-o firma romaneasca numai ca trebuie sa zica la ce ora te pot contacta ca sa nu fie maicata acasa.

| Luannah explică (pentru mgtow):

Ma rog thinking Nu ma poate "contacta" pe nr meu? laughing

| mgtow a răspuns (pentru Luannah):

Poate doar pune pe cutie numarul si adresa ta unde vine sa ti-l dea si cand te suna cobori jos sa il iei sau te suna la interfon.

| sebysebyca a răspuns:

I-an auzi, vibrator! si unde vrei sa ti-l bagi fara sa stie mamicuta ta? sau vrei sa i-l faci cadou ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ti-l trimita prin soferul de la un autocar care vine din Romania.