| Alinboss20 a întrebat:

Salut, imi spune cineva cit m-ar costa sa deschid o benzinarie de la Zero sa o construiesc, la ce pret ar fi sa ma pregatesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel putin 300.000 de euro. Locatie, asigurare, licenta, materiale de constructie si mat prime, furnizori. asta pentru ceva asa... de vai de ea.

| Alinboss20 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc pentru sfatul pe care mi l-ai dat, mi-a fost de mare ajutor, cred ca o sa mai raminem in contakt, o zi frumoasa sa aveti

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine crezi ca poate sti?
Implica foarte multe costuri.
Si deja sunt destule branduri de acest gen carora nu le vei putea face față daca totusi reusesti sa intri pe piață.
Oricum, este un vis frumos!